Рубрика: Омнибус
Дедо мраз пак кај нас
Автор: Зоран Ивановски
Ова е само дел од статијата која во целост е објавена во

Емитер 12/2010.

Нарачајте го овој број или најавете се за да ја прочитате целата статија.


Новогодишните и божикните празници се добра прилика да покажете и докажете дека галантноста е ваша дистинктивна особина. Можеби веќе имате претстава со што би можеле да ги израдувате вашите најблиски, пријателите, колегите…, кого и да е. Но, тоа не е причина да не ги погледнете нашите предлози. Можеби токму тука, помеѓу овие дваесетина гаџети, лежи вистинскиот подарок?

Гаџети за сечиј вкус и џеб

Лајт шоу за во када

Музичка перница за подобар сон

Шоља за вистински мрзливци

Сензорски шах со анализи на играта, предвидување потези, најава за мат и што уште не!

За вљубениците во Star Wars - бањарка а ла џедај

Ова е само дел од статијата која во целост е објавена во Емитер 12/2010. Нарачајте го овој број за да ја прочитате целата статија, а ако веќе го имате купено електронското издание најавете се за да го прочитате.